ZADZWOŃ 662 063 905

CATERING DLA FIRM

Apetyczny poczęstunek dla pracowników, wykwintny jadłospis dla partnerów biznesowych czy kontrahentów – wyszukany catering dla firm to jeden z kluczowych sektorów naszej działalności. Obsługujemy spotkania biznesowe, pikniki i konferencje na terenie Wrocławia oraz w okolicach.

Zajmujemy się przygotowaniem menu oraz obsługą strony gastronomicznej dowolnej uroczystości firmowej. Z chęcią zaplanujemy pod kątem jadłospisu wigilię pracowniczą, uroczystość rocznicową założenia przedsiębiorstwa czy imprezę z okazji przyznania prestiżowej nagrody. Posiadamy doświadczenie w organizacji m.in. pikników pracowniczych, cateringu na dni otwarte oraz cateringu świątecznego. Ofertę dostosujemy do oczekiwań klienta.

PIKNIKI I GRILLE


Organizujemy pikniki z grillem z okazji dni otwartych, dni rodziny i dni integracyjnych dla pracowników.

Karkówka w ziołowej marynacie, drobiowe szaszłyki z warzywami i tradycjna kiełbaska z grilla, a do tego pyszne sałatki i świeże pieczywo to tylko część naszej oferty.

Przygotujemy jedzenie, przywieziemy sprzęt, stworzymy strefę piknikową i zadbamy o dobre nastroje gości.

BANKIETY, KONFERENCJE I LUNCHE


Posiadamy doświadczenie w organizacji bankietów z okazji wprowadzania nowego produktu, rocznicy firmy i innych imprez oraz wydarzeń firmowych.

Pomożemy także przy przygotowaniu cateringu na konferencje i sympozja naukowe, a także przy wydarzeniach kulturalnych.

W naszej ofercie proponujemy szeroki zakres przekąsek typu fingerfood oraz dań ciepłych serwowanych w formie szwedzkiego stołu. Kanapeczki koktajlowe w pięciu smakach, tradycyjne koreczki, deski serów i nadziewane babeczki są najczęsciej wybierane przez naszych klientów.

CATERING ŚWIĄTECZNY


Tradycyjna wigilia dla pracowników lub świąteczne przyjęcie koktajlowe sprzyja integracji pracowników i budowaniu pozytywnych relacji. Jest też świetną okazją do podsumowań biznesowych.

Razem z nami zaplanujesz idealny poczęstunek wigilijny. Zapewnimy zastawę, obsługę oraz odpowiednią oprawę, wprowadzając gości w świąteczny nastrój.

Zajmujemy się również przygotowaniem paczek świątecznych.

NAPISZ DO NAS: